Uroczyste zakończenie Roku Szkolnego 2015/2016

Na zakończenie roku podczas uroczystego apelu uczniowie  kółka teatralnego wystąpili z przedstawieniem pt" Nad wodą"...następnie Pani Dyrektor wyróżniła uczniów kończących Szkołę Podstawową, Gimnazjum no i oczywiście naszych absolwentów: Radka, Konrada, Renatę i Natalię.

Życzymy im samych uśmiechów w dorosłym życiu..... :)

Pani Dyrektor podziękowała również rodzicom za cały rok współpracy oraz Paniom wspomagającym nauczycieli: Pani Oli, Pani Gosi, Pani Karolinie i Pani Hani... Serdecznie DZIĘKUJEMY :)

DSC 0540 DSC 0546

DSC 0575 DSC 0614

Pełna relacja z uroczystości dostępna w Galerii

Piknik

W dniu 21 czerwca 2016 roku na placu internackim przy PCKZiU w Pucku odbył się Piknik pod hasłem: „Bezpieczna zabawa, fajna sprawa” związany z zasadami bezpiecznego wypoczynku podczas wakacji letnich. Wszyscy uczestniczyli w grze harcerskiej na temat bezpieczeństwa. Na zakończenie dla każdego był pyszny bigos...i dyplomy za udział.
Dziekujemy za pomoc w organizacji 1 Wedrowniczej Drużynie Harcerskiej "Nietykalni".

DSC 0556 DSC 0563

DSC 0577 DSC 0583

Rok szkolny 2015/2016

Warsztaty muzyczno- ruchowe z seniorami Fundacji ,,Przystań”

W dniu 15.06.2016 roku wychowanków internatu odwiedzili seniorzy Fundacji ,,Przystań” sprawiając naszym dzieciom niespodziankę w postaci występu oraz przywożąc słodkie drożdżówki i jogurty. Zajęcia miały charakter muzyczno-ruchowy, na których wspólnie śpiewano i tańczono w rytm muzyki, z użyciem pomponów, wachlarzy i wstążek. Zorganizowano grę „pajęczyna” oraz zabawy z chustą animacyjną. Wychowankowie naszego internatu spędzili czas z seniorami w miłej, wesołej i radosnej atmosferze.

aprz.1 aprz.3

aprz.8

Wycieczka do Karwi

Dnia 13.06.2016 roku wychowankowie internatu udali się na wycieczkę do Karwi, podczas której spacerowali brzegiem morza i podziwiali piękno krajobrazu nadmorskiego. Na zaproszenie Pani Danuty Korcz udaliśmy się do pensjonatu ,,Panasz”, gdzie odbyło się wspólne grillowanie oraz gry i zabawy zorganizowane na świetlicy Ośrodka. Wszyscy uczestnicy spędzili czas aktywnie, w miłej i radosnej atmosferze.

aka6 aka8

Rok szkolny 2015/2016

Zajęcia praktyczne w Przedsiębiorstwie Produkcyjno Handlowo Usługowym ,,BMC” we Władysławowie

W drugim półroczu uczniowie klas SPdP odbywający praktyki w Przedsiębiorstwie Produkcyjno Handlowo Usługowym ,,BMC” we Władysławowie doskonalili umiejętności praktyczne, komunikacyjne i wzbogacali słownictwo związane z przetwórstwem rybnym. Uczniowie chętnie uczestniczyli w zajęciach, a do wielu czynności podchodzili z entuzjazmem. Razem tworzyli zgrany zespół, który wzajemnie się uzupełniał. Na zakończenie praktyk, w podziękowaniu uczniowie wręczyli opiekunom praktyk własnoręcznie wykonane kwiaty i serduszka oraz dyplom.

bmc3 bmc7

bmc5