Spotkanie sieci Oligofrenopedagogów

Pierwsze spotkanie sieci Oligofrenopedagogów w roku szkolnym 2018/2019 odbyło się 24 pażdziernika 2018r. Miejscem spotkania był Zespół Szkół nr 1 we Władysławowie. W spotkaniu uczestniczyło 20 nauczycieli ze szkół powiatu Puckiego. Prowadzącą spotkanie była Pani Marzenia Kozłowska z Centrum Edukacji Nauczycieli w Gdańsku wraz z koordynatorem spotkań sieci Karoliną Markowc – nauczycielem Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Pucku.

Tematem naszego pierwszego spotkania była neurodydaktya, którą w bardzo ciekawy i dostępny sposób przedstawiła nam Pani Alicja Milewska – Wycinka, nauczycielka tamtejszej szkoły. Na spotkaniu ustalono również harmonogram działań i tematów następnych spotkań. Kolejne spotkanie odbyło się 12 grudnia 2018r. w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Pucku. Spotkanie to dotyczyło narzędzi diagnostycznych.

Nauczyciele bardzo chętnie i z dużym zaangażowaniem uczestniczą w spotkaniach, wymieniają się doświadczeniem zawodowym, a także pojawiającymi się problemami. Wszyscy uczestnicy deklarują chęć dalszej współpracy.


powrót na górę strony

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
ul. Zamkowa 5, 84-100 Puck
Tel. 58 673 22 50
e-mail: soswpuck@wp.pl
Placówka prowadzona przez:

logo Powiat Pucki

logo Erasmus+

Międzynarodowa współpraca Specjalnego - Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Pucku w ramach programu Erasmus+
Współpraca na rzecz innowacji i dobrych praktyk Akcja K2 Partnerstwa Strategiczne 2015 - 2018


Deklaracja dostępności

Copyright: SOSW Puck. Projekt i realizacja: PodisPromotion