Bezpieczny Tydzień

🚓🚑🚒 Bezpieczny Tydzień 🚓🚑🚒 18.10.2022r. podczas spotkania z ratownikami medycznymi utrwaliliśmy numery alarmowe, zasady prawidłowego wzywania pomocy, a także pozyskaliśmy informacje dot. udzielania pierwszej pomocy w nagłych wypadkach (RKO, pozycja boczna ustalona, opatrywanie ran). Uczniowie z zaciekawieniem uczestniczyli w spotkaniu i angażowali się podczas praktycznej części zajęć.

🚓🚑🚒 Bezpieczny Tydzień 🚓🚑🚒 dnia 18.10.2022r. gościli w naszym Ośrodku funkcjonariusze Straży Miejskiej w Pucku, którzy przybliżyli uczniom swoją pracę, omówili wyposażenie i wyjaśnili w jakich sytuacjach stosują określone środki. Podczas spotkania, przedstawiono zasady działania Straży Miejskiej i rodzaje interwencji. Strażnicy chętnie udzielali odpowiedzi na pytania zainteresowanych uczniów , nauczycieli i pracowników.

🚓🚑🚒 Bezpieczny Tydzień 🚓🚑🚒 Warsztaty na temat bezpieczeństwa i zawodu policjanta w naszym Ośrodku były bardzo interesujące. Policjanci omówili umundurowanie, wyposażenie funkcjonariuszy i opowiedzieli o swojej pracy. Największą atrakcją była prezentacja samochodów policyjnych. Dziękujemy za współpracę.

🚓🚑🚒 Bezpieczny Tydzień 🚓🚑🚒 Na zajęciach z pielęgniarką szkolną poznaliśmy zasady dbania o higienę jamy ustnej. Uczyliśmy się praktycznie jak prawidłowo szczotkować zęby i używać nici dentystycznej.powrót na górę strony

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
ul. Zamkowa 5, 84-100 Puck
Tel. 58 673 22 50
e-mail: soswpuck@wp.pl
Placówka prowadzona przez:

logo Powiat Pucki

logo Erasmus+

Międzynarodowa współpraca Specjalnego - Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Pucku w ramach programu Erasmus+
Współpraca na rzecz innowacji i dobrych praktyk Akcja K2 Partnerstwa Strategiczne 2015 - 2018


Deklaracja dostępności

Copyright: SOSW Puck. Projekt i realizacja: PodisPromotion