:
Please update your Flash Player to view content.

XII Igrzyska Olimpijskie Osób Niepełnosprawnych pod hasłem

"Cyrkowy świat puckich olimpijczyków".

Stowarzyszenie Miast Partnerskich "Przyjaciele" wraz ze Specjalnym Ośrodkiem Szkolno - Wychowawczym w Pucku organizują w dniu 1 czerwca 2015r. w godz. od 9:00 -12:00 przy boisku Orlik XII Igrzyska Olimpijskie Osób Niepełnosprawnych pod hasłem "Cyrkowy świat puckich olimpijczyków". Uczestnikami przedsięwzięcia są m.in. dzieci i młodzież ze Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Pucku, uczniowie klas integracyjnych ze Szkoły Podstawowej im. M. Zaruskiego w Pucku, podopieczni Warsztatów Terapii Zajęciowej w Pucku i inni. Celem jest integrowanie uczestników we wspólnym działaniu i przybliżenie różnych aspektów sztuki cyrkowej poprzez propozycje atrakcyjnych konkurencji. W programie przewidujemy spotkanie ze sportowcem, stanowisko z kucykami i innymi zwierzętami, malowanie twarzy i magiczne sztuczki z balonami, kalambury, duże bańki, jazdę po torze rowerowym i inne niespodzianki. Po sportowych zmaganiach uczestnicy będą mogli skorzystać ze słodkiego poczęstunku i ciepłego posiłku. Za swój wysiłek włożony w pokonywanie własnych słabości w trakcie olimpijskich konkurencji uczestnicy otrzymają medale.